Момиче от Петрич стана вицешампион на Националното първенство по карате „Шинкиокушин“ за юноши и девойки

Мария Бахтарлиева е ученичка в 11 клас от ПГ „Пейо Яворов“ – Петрич. Мария завоюва сребърен медал и стана вицешампион в направление „Кумите“ (спаринг – дисциплината, в която се състезава, категория 52 кг.).
На 24 март в град Хасково се проведе Националното първенство по карате „Шинкиокушин“ за юноши и девойки.
Състезателката на Спортен клуб по карате „Шинкиокушин“ в Петрич с треньори Димитър и Борис Кирови се състезава с над 180 участници и клубове от цялата страна и на полуфинала победи съперничката си от Пазарджик.

Поздравяваме младата девойка и нейните треньори за големия успех.